Referanslarımız

Çalışmalarımızdan bazı örnekler:

Doğuş – D2 Residence

24 duraklı, 2 m/s hızındaki 630 kg kapasiteli yolcu asansöründe Doğuş Hastanesi’nin kurumsal renklerine ve bina genel konseptine uygun olarak kabin dizaynı yapılmıştır. Çift girişi bulunan 1000 kg kapasiteli yolcu asansörü ise aynı zamanda acil durum asansörü olarak tasarlanmıştır.

Bahçeşehir Koleji – Mersin

Binada asansör kuyusu olmaması sebebiyle çelik konstrüksiyon içerisine makine dairesiz olarak tesis edilmiştir. Kullanıma uygun olarak manyetik kartlı çağrı sistemi , engelli kullanımı için yatay kabin butonyeri ve sesli anons sistemi uygulanmıştır. Çift girişlidir.

NTS Makine

800 kg kapasiteli yolcu asansöründe bina konseptine uygun olarak kabin dizaynı yapılmış ve tüm bileşenleriyle tasarımda bütünlük sağlanmıştır.

Ayron İnşaat – Rolex Tower

15 duraklı yolcu asansörleri bina konseptine uygun olarak tasarlanmış, kabinde  ve otomatik kapılarda altın renkli malzemeler tercih edilmiştir.

33 İnşaat – Twin Towers

16 duraklı, 630 ve 1000 kg kapasiteli yolcu asansörleri nin hızı 1,6 m/s’dir. Kabin ve otomatik kapılarda bina tasarımı ve kullanımına uygun olarak malzeme seçimi yapılmıştır.