Biz Kimiz

1986 yılında Elektrik Mühendisi  Azmi Eroğlu tarafından EROĞLU Elektrik adı altında Mersin’de ticari hayatına başlayan firmamız, bugüne kadar birçok projede; konut, otel, hastane, iş merkezi vb. yapıların asansör yapım işlerini başarı ile tamamlamış, deneyimiyle sektörün aranılan markası haline gelmiştir.

Yenilenme ve tazelenme çalışmaları doğrultusunda 2013 yılında yeni işyerine taşınmış, 2016 yılından itibaren Eroğlu yerine tescilli ERG markasıyla asansör montaj, teknik servis  ve modernizasyon hizmetlerine tüm hızıyla devam etmektedir.

Elektrik taahhüt sektöründe de faaliyet gösteren firmamız, Eroğlu Mühendislik – Elektrik adı altında elektrik hizmetleri de sunmaktadır. Birçok projede iki bölüm birbiriyle uyum içerisinde koordineli olarak çalışmakta ve daha verimli sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Firmamız her iki alanda da sektörün öncü ve söz sahibi kuruluşları arasındadır.

Firmamız ISO 9001:2008, CE-Modül H ve TSE-HYB kalite belgelerine sahiptir.

Vizyonumuz

Dünyadaki ve sektördeki yeni teknolojilerden yararlanarak sunacağımız ürün ve hizmetlerde önce can güvenliği ilkesiyle kalitede sürekliliği sağlamak, konusunda uzman mühendis ve teknik kadromuzla söz sahibi bir marka olarak sektöre katkıda bulunmaktır.

Değerlerimiz

İdari kadro olarak bir aile şirketi konumunda olan firmamızda tüm çalışanlarımız bu ailenin değişmez birer parçasıdır. Hamlelerimizi “ben” olarak değil “biz” olarak yaparız. Firmamız; personelinden müşterisine, imalatçısında tedarikçisine, birlikte çalıştığı herkesin yaşamına bir artı değer katmayı kendisine ilke edinmiştir.

Çözüm Ortaklarımız

Alteş
Ametal
Arkel
Astes
Bsb Asansör
Bulut Makine
Fermator
Has
kinetek
kleemann
mekisan
rmp
wittur
Yükseliş